PATRONATY

Charytatywny Zielony Bieg Radości

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Opublikowano

zielony ludek

Dla wszystkich, którzy zaczynają biegową przygodę,
chcą pomóc innym i jeszcze dobrze się przy tym bawić!

Najważniejszymi elementami biegu są: radosne i optymistyczne nastawienie (ponuraki zostają w domu), podarek dla dzieci oraz zielony element ubioru. Dystans biegu wynosi jedynie 1,2 km a 15 minutowy limit czasowy jest wystarczający aby nawet osoby, którch dopadło wiosenne przesilenie dały radę go pokonać. Jeśli nie możesz z jakiegoś powodu biegać - zapraszamy do wspólnej zabawy, kibicowania oraz ofiarowania podarku.

W ramach wpisowego każdy zawodnik ofiaruje podarunek dla wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Puławach o wartości minimum 7 zł. Potrzebne są kosmetyki do higieny osobistej, bielizna osobista, skarpetki, kąpielówki dla chłopców w wieku od 8 do 16 lat. Dla wychowanek, w wieku od s do 16 lat, ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Puławach potrzebne są zabawki, gry, akcesoria przydatne do stworzenia Kącika zabawowego.

Załóż zieloną koszulkę albo zielone skarpetki, a może zielone leginsy, a najlepiej wszystko razem! Koniecznie zawiąż zielone sznurowadła i dołącz do nas w pierwszy dzień wiosny na Marinie w Puławach!