Bieg Sznurowadeł
Poprzednie biegi

FAQ ? najczęściej zadawane pytania

Drukuj
Kategoria: Jesienne bieganie
Utworzono: 22 wrzesień 2015

Do kiedy mogę zapisać się na bieg i dokonać opłaty startowej?

Zapisy i opłaty na biegi przyjmowane są drogą internetową do dnia 14 października (środa). Formularz dostępny na stronie www.bieganie.bezmiar.org Po tym dniu zapisy i opłaty możliwe będą tylko w Biurze Zawodów, które czynne będzie:

    15 października (czwartek) w godzinach od 12.00 – 19.00 w Puławach

    16 października (piątek) w godzinach od 12.00 – 19.00 w Puławach

UWAGA! W dniu zawodów - 17 października (sobota) nie będzie możliwości zapisów i dokonania opłaty. Możliwe będzie jedynie odebranie pakietów startowych.

 

Zarejestrowałem/-am się na bieg i nie ma mojego nazwiska na liście startowej. Dlaczego?

Lista startowa aktualizowana jest na automatycznie, na bieżąco. Jeśli Pan/Pani prawidłowo wypełnił/-a formularz zgłoszeniowy nazwisko powinno się pojawić.

Oczywiście mogą być jakieś nieprawidłowości techniczne - proszę sprawdzić następnego dnia czy Pani/Pana nazwisko pojawiło się na liście. Proszę również zwrócić uwagę czy właściwie przypisana jest kategoria startowa.

Gdyby okazało się, że nadal nie ma nazwiska na liście startowej lub są jakiekolwiek błędy proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić pod numer 668 724 699

 

Nie ma numerku przy moim nazwisku na liście startowej. Dlaczego?

Numer startowy pojawia się przy nazwisku zawodnika po wniesieniu opłaty startowej. Czyli brak nadanego numeru może świadczyć o tym, że :

  • Nie dokonano opłaty startowej
  • Nie wpłynęła jeszcze opłata na konto biegu

Jeżeli pomimo dokonania opłaty, przez kilka dni nie ma numeru przy nazwisku - proszę pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić pod numer 668 724 699.

Sprawdzimy i odpowiemy.

 

Chcę jednym przelewem zapłacić start kilku osób. Czy mogę tak zrobić?

Tak, ale tylko poprzez konto fundacji, nie w formularzy zgłoszeniowym.

Proszę w tytule przelewu wpisać imiona i nazwiska oraz daty urodzenia osób, za które jest dokonywana opłata.

Numer konta 44154011442068913251810001

 

Jak mogę otrzymać fakturę/rachunek za bieg?

Proszę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać informację: na kogo wystawiona ma być faktura (proszę nie zapomnieć o podaniu nr NIP) oraz za jakie osoby.

Jeżeli taka informacja do nas dotrze przed 14 października – faktura będzie przygotowana i gotowa do odbioru w biurze zawodów 17 października.

Jeżeli prośba o wystawienie faktury zostanie przesłana później – proszę podać na jaki adres mailowy lub pocztowy ma być faktura wysłana.

 

Chciałem zmienić dane w formularzu – jak to zrobić?

Dopóki formularz jest nie wysłany każde pole można edytować dowolną ilość razy (wykasować wpisany tekst i wpisać poprawny). Po wysłaniu formularza już nie da się niestety go edytować. Proszę wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z adresu mailowego jaki podany był przy rejestracji) z poprawionymi danymi. Administrator wprowadzi nowe dane.

 

W biegu chce wystartować moje dziecko. Czy może?

Tak, jeśli ukończyło 16 lat może wystartować w biegu na 5 km. pod pewnymi warunkami:

Jeżeli osoba w dniu 17 października nie jest pełnoletnia, zgodę na jej start muszą podpisać rodzice/opiekunowie prawni. Warunkiem koniecznym jest obecność rodzica/opiekuna prawnego w biurze zawodów w momencie weryfikacji zawodnika. Konieczne będzie osobiste podpisanie przez rodzica/opiekuna prawnego:

  • Oświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa dziecka w biegu lub okazanie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku takich przeciwwskazań.

 

Moje dziecko nie ma 16 lat, a chce wystartować w biegu. Czy może?

Niestety w biegu głównym nie może. Regulamin zezwala na start osobom, które najpóźniej w dniu 17 października ukończą 16 lat. I to też pod pewnymi warunkami. (zobacz pytanie i odpowiedź wcześniejszą).

Ale UWAGA!

Szykujemy również biegi dla dzieci i młodzieży. Dla przedszkolaków nie dłuższe jak 100 m., dla starszych ok. 400 m. Zapraszamy serdecznie!

 

Gdzie i kiedy będzie można odebrać pakiety startowe?

Pakiety startowe będą do odbioru w Burze Zawodów, które czynne będzie:

  • 14 października (czwartek) w godzinach od 12.00 – 19.00 w Puławach

  • 15 października (piątek) w godzinach od 12.00 – 19.00 w Puławach

  • 17 października (sobota) w dniu zawodów od godziny 8.30 do 10.00 na Marinie w Puławach

 

Nie mogę osobiście odebrać pakietu startowego. Czy może ktoś za mnie to zrobić?

Oczywiście. Warunkiem odbioru jest przedstawienie:

  • pisemnego upoważnienia dla wskazanej osoby,

  • kserokopii pierwszej strony dowodu osobistego uczestnika biegu

  • własnoręcznie podpisanego przez uczestnika Oświadczenia o braku przeciwwskazań do udziału w biegu

Upoważnienie można pobrać w zakładce Oświadczenia.  Można również przygotować samemu. Ważne jest, by oświadczenie zawierało: (1) dane dokumentu tożsamości osoby upoważnionej, (2) zgodę na podpisanie przez upoważnioną osobę oświadczenia o zapoznaniu się z Regulaminem biegu oraz (3) zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem zawodów.

 

Jak dojechać na miejsce startu?

Jesienne Bieganie odbędzie się na Marinie w Puławach ul. Portowa.

Na stronie zamieszczona jest mapka dojazdu.

Można również dojechać pociągiem, autobusem lub busem i jeśli nie dobiec ? to przyjechać autobusem miejskim na ulicę Piłsudskiego lub Piaskową. Cena biletu miejskiego to 2,40 zwykły i 1,20 ulgowy (u kierowcy każdy 10 groszy droższy).